/BİZ KİMİZ

Selçuk Olgun ve Ekibi

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Selçuk Olgun ve ekibi ile
sürekli gelişen ve yenilenen ekonomik ve mali perspektifler dahilinde dinamik yapımızla müşterilerimize yol arkadaşı olabilmek için faliyete başlamıştır.
Çalışma prensibimiz müşteri memnuniyeti odaklı olup , istikrarlı katma değer üretmek temel hedefimizdir. Farklı sektörlerde, farklı büyüklükte faaliyet gösteren
firmalara kalite anlayışımızdan ödün vermeden eğitimli ve deneyimli ekip yapımızla hizmet vermekteyiz.

/HAKKIMIZDA

Vizyon ve Misyonumuz

Hiçbir şey, başı boş, gelişi güzel, plânsız, programsız, rastgele, ölçüsüz ve tartısız değildir.Her şeyin bir oranı, daha doğrusu, ALTIN ORAN’ı vardır.

Bilinen anlamıyla; Tüm kuruluşların mali işlemlerini kaydederek sınıflandıran,özetleyerek rapor eden ve sonuçlarını yorumlayarak analiz eden; Muhasebe de,bir bilim dalı olarak, Altın oran mantığını bünyesinde barındırmaktadır.

Bu anlamda; Denetim ve Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik hizmetleri icra eden firmamız ALTIN ORAN ismi ile doğmuştur….

Her firma kuruluşunun doğal olarak ilk amacı, öncelikle; sundukları ürün veya hizmetin kalitesi ve dolayısıyla, müşteri memnuniyetidir.İfa edilen işin ticari boyutu ise müşteri memnuniyeti ile doğru orantıda zaten artacaktır. Bu ilke doğrultusunda; Tüzel kişiliklerin doğması kolay, ancak kalıcı olabilmeleri söz konusu ilkeye ne kadar sahip çıktıkları ile doğru orantılıdır.

Altın Oran Denetim ve Mali Müşavirlik olarak bizler de tüm çalışanlarımızla, firmamızın üstün hizmet verme doğrultusunda yola çıktık.

Vizyonumuz ; Dürüst, tarafsız, bağımsız,sürekli öğrenmeye açık, yenilikçi,sosyal sorumluluk çerçevesinde ve ülkemizin çıkarları doğrultusunda ekonomi ile uyum içerisinde saydam ve üretken bir birlikteliği örnek bir meslek sahibi olarak sunmak,

Misyonumuz; mesleki bilgi birikiminin arttırılması,mesleki ihtiyaçların karşılanması ve bilgi iletişiminin sağlanmasına yönelik faaliyetlerde bulunulması, meslekle ilgili karşılaşılan sorunlara hızlı ve etkin çözümler üretilmesi, yasalardan doğan hak ve menfaatlerin korunması ve geliştirilmesidir.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Selçuk Olgun ve ekibi ile ;
Sürekli gelişen ve yenilenen ekonomik ve mali perspektifler dahilinde dinamik yapımızla müşterilerimize yol arkadaşı olabilmek için faliyete başlamıştır.
Çalışma prensibimiz müşteri memnuniyeti odaklı olup, katma değer üretmek temel hedefimizdir. Farklı sektörlerde, farklı büyüklükte faaliyet gösteren firmalara kalite anlayışımızdan ödün vermeden Altın Oran Sayısının bize katmış olduğu hassasiyet ve titizlik ile eğitimli deneyimli ekip yapımızla hizmet vermekteyiz.